Obmedzenie prevádzky počas epidémie

Obmedzenie prevádzky počas epidémie
31. 3. 2020

Vážení zákazníci a obchodní partneri,

rovnako ako vy, aj my, REGULUS TECHNIK, s.r.o., podrobne sledujeme vývojaktuálnej situácie ohľadom koronavírusu (COVID-19) na Slovensku a taktiež v celej Európe. Koronavírus nás všetkých bezpochyby stavia do výnimočnej situácie.

Aby sme toto náročné obdobie spoluzvládli, prijali sme viacero opatrení, ktorých cieľom je znížiť riziko infekcie pre všetkých a zabezpečiť kontinuálny chod našej spoločnosti s dôrazom na plynulosť obchodných, administratívnych a servisných procesov pre poskytnutie potrebnej podpory vám a všetkým zákazníkom a partnerom našej spoločnosti.

Rozhodli sme sa obmedziť osobný kontakt na minimum. Zrušili sme všetky domáce aj zahraničné služobné cesty. Naši zamestnanci pracujúprevažne z domu a počas pracovnej doby sú plne dostupní: telefonicky, prostredníctvom emailov, v prípade potreby aj prostredníctvom online komunikačného nástroja „Telegram“.

Z týchto dôvodov sme tiež prispôsobili otváraciu dobu od 30.3.2020 až do odvolania:

Pondelok – Piatok, 7:30-16:00 hod.   

Náš zákaznícky servis (príjem objednávok) je vám stále kdispozícii a sme pripravení vám zaistiť kompletné služby a podporu elektronickou formou - telefonicky, e-mail:(obchod@regulus.sk, 051/3337000), alebo priamym kontaktovaním obchodného zástupcu.

Patrik Beľuško 0902904341 patrik.belusko@regulus.sk

Tomáš Sabadka 0902904349 tomas.sabadka@regulus.sk

Daniel Marton 0902904342 daniel.marton@regulus.sk

Našou prioritou je zabezpečenie distribúcie našich produktov. Disponujeme dostatočnou skladovou zásobou. Naše produkty dodávame prostredníctvom prepravcov (Geis...), ale po dohode je možné aj osobné vyzdvihnutie tovaru z nášho skladu. V nevyhnutných prípadoch sme pripravení vykonať aj servisný zásah priamo na mieste, prispôsobený všetkým potrebným bezpečnostným opatreniam. Obráťte sa na naše servisné oddelenie: č.t: 0902 904 344.

Výroba celého sortimentu našich akumulačných nádrží je v plnej prevádzke.

Ako váš zodpovedný a spoľahlivý partner v žiadnom prípade nepodceňujeme vážnosť aktuálnej situácie a snažíme sa minimalizovať jej dopad na naše služby pre vás. Keďže aktuálna situácia sa mení veľmi rýchlo, napriek nasadeniu a úsiliu všetkých pracovníkov našej spoločnosti, môžeme na ňu reagovať iba v obmedzenej miere. Radi by sme vás preto, v nadchádzajúcom období poprosili o trpezlivosť a porozumenie.
O všetkých zmenách, ktoré budú nevyhnutné, vás budeme včas informovať.

Pevne veríme, že táto výnimočná situácia sa skončí čo najskôr a my budeme môcť ďalej pokračovať v našej spolupráci s vami tak, ako tomu bolo doteraz.

Prajeme vám, vašim zamestnancom, kolegom a aj vašim rodinám pevné zdravie.

V Prešove 31.3.2020
Jozef Beluško
riaditeľ