Tepelné čerpadlá

Na tejto stránke nájdete všetky dodávané typy tepelných čerpadiel, ich parametre, popis a dokumentáciu na stiahnutie.

Prečo tepelné čerpadlo, aké, koľko stojí a prečo si ho zaobstarať práve od Regulus? 

 Viac o tepelných čerpadlách

 

strana: 1
Picture: Akčná ponuka  Zostava RTC BOX
Tepelné čerpadlo vzduch/voda s invertorom pre vykurovanie aj chladenie rodinných domov s vnútornou hydraulickou jednotkou RegulusBOX. Jednotka obsahuje inteligentný regulátor, elektrické ohrevné telesá s rozsahom 2-12 kW, obehové čerpadlo, trojcestný zónový ventil pre zásobník teplej vody, potrebné ističe a stykače.
Cena od 5 640,0 €
Picture: Akčná ponuka   Zostava RTC BOX 170
Tepelné čerpadlo vzduch/voda s invertorom a zásobníkom pre ohrev vody, vykurovanie aj chladenie rodinných domov. S vnútornou hydraulickou jednotkou RegulusBOX, ktorá obsahuje inteligentný regulátor, elektrické ohrevné telesá s rozsahom 2-12 kW, obehové čerpadlo, trojcestný zónový ventil pre zásobník teplej vody, potrebné ističe a stykače.
Cena od 6 270,0 €
Picture: Akčná ponuka Zostava EA BOX
Tepelné čerpadlo vzduch/voda s invertorom pre vykurovnanie rodinných domov s vnútornou hydraulickou jednotkou RegulusBOX. Jednotka obsahuje inteligentný regulátor, elektrické ohrevné telesá s rozsahom 2-12 kW, obehové čerpadlo, trojcestný zónový ventil pre zásobník teplej vody, potrebné ističe a stykače
Cena od 8 000,0 €
Picture: Akčná ponuka   Zostava EA BOX 170
Tepelné čerpadlo vzduch/voda s invertorom a zásobníkom pre ohrev vody aj vykurovanie rodinných domov. S vnútornou hydraulickou jednotkou RegulusBOX, ktorá obsahuje inteligentný regulátor, elektrické ohrevné telesá s rozsahom 2-12 kW, obehové čerpadlo, trojcestný zónový ventil pre zásobník teplej vody, potrebné ističe a stykače.
Cena od 8 620,0 €
Picture: Akčná ponuka EA 614 HSK
EcoAir 614M s invertorom s nádržou HSK 1000 PV, regulátorom IR 12 FV3F a vybavením kotolne
10 600,0 €
nie je skladom
Obj. kód: 17326
strana: 1