Termostatické čerpadlové skupiny

RegulusRGMAT - čerpadlové skupiny s termostatickými zmiešavacími ventilmi 

RegulusBIO - čerpadlové skupiny pre spiatočku kotlov i vykurovací systém. Oproti RegulusRGMAT obsahujú komponenty nutné pre správnu funkciu vykurovania aj prípravy ohriatej pitnej vody. Znižujú čas montáže i jej cenu. Viac...

:
:
strana: 1
Picture: Čerpadlová skupina BIO 55 MIX-BP G 1F
Čerpadlová skupina v izolácii, pre jednoduché prepojenie a riadenie vykurovacieho systému s teplovodným krbom či kotlom na tuhé palivá, akumulačnou nádobou a zásobníkom OPV. Obsahuje čerpadlá vykurovacieho systému a kotla, termostatický zmiešavací ventil TSV3BM 55°C, 3cestný zmiešavací ventil pre vykurovací systém, 6 guľových a 2 vypúšťacie ventily, 4 teplomery.
859,0 €
nie je skladom
Obj. kód: 17553
Picture: Čerpadlová skupina BIO 55 G 1F
Čerpadlová skupina v izolácii, pre jednoduché prepojenie a riadenie vykurovacieho systému s teplovodným krbom či kotlom na tuhé palivá, prípadne zásobníkom OPV. Obsahuje čerpadlá vykurovacieho systému a kotla, termostatický zmiešavací ventil TSV3BM 55°C, 6 guľových a 2 vypúšťacie ventily, 4 teplomery.
824,0 €
nie je skladom
Obj. kód: 17502
Picture: By-pass s plávajúcou spätnou klapkou pre REGOMAT 1"
Akčná zostava s krbovými kachľami, akumulačnou nádržou s vnoreným zásobníkom OPV, solárnym systémom a 6kW elektrickým ohrevným telesom pre vykurovanie i prípravu ohriatej pitnej vody.
90,0 €
nie je skladom
Obj. kód: 16126
strana: 1