Obehové čerpadlá

Obehové čerpadlá slúžia na dopravu kvapalín vo vykurovacích teplovodných a solárnych systémoch, prípadne v cirkulačných rozvodoch pitnej a úžitkovej vody. Vzhľadom k povahe prevádzky je dôležitým faktorom pri výbere obehového čerpadla jeho spotreba. V súčasnosti ponúkame iba vysoko účinné nízkoenergetické čerpadlá, u ktorých možno dosiahnuť až 80 % úspory prúdu oproti starším neregulovaným čerpadlám.

:
:
Picture: Čerpadlo Yonos Maxo 25/0,5-10 - 180
Čerpadlo s vysokou účinnosťou Wilo-Yonos MAXO je mokrobežné čerpadlo s rotorom s trvalými magnetmi a s integrovanou reguláciou rozdielu tlaku. Čerpadlo je vybavené obmedzovacou funkciou, ktorá chráni pred preťažením. Použitie v týchto oblastiach: teplovodné ohrevné zariadenia; okruhy chladiace a studenej vody; uzatvorené priemyslové obehové systémy; solárne zariadenia. Regulačné režimy: variabilný diferenčný tlak delta p-v, konštantné otáčky, konštantný rozdielový tlak delta p-c.
820,0 €
nie je skladom
Obj. kód: 16818
Picture: Čerpadlo COMFORT UP 15-14BA PM
pre pitnú vodu, max. dopravná výška 1,4 m, dĺžka 80 mm, s displejom a autoadaptom, 1/2" F, Grundfos, ovládanie ON/OFF a AUTOADAPT
326,0 €
nie je skladom
Obj. kód: 12193